İSTANBUL ÖDEME KURULUŞU A.Ş. KULLANIM GÜVENLİĞİ BİLGİLENDİRMESİ


1. Kredi/Debit kart şifrenizi, kart numaranızı, kartınızın ön yüzünde yazan son kullanma tarihini ve kartınızın arka yüzünde yer alan CVV numarasını kimse ile paylaşmayın.
2. Hesap işlemlerinizi incelerken yapmadığınız bir işlem görürseniz veya başka bir sahtekarlık ve dolandırıcılık şüpheli bir işlem fark ederseniz hemen 0 212 803 43 74 numaralı telefonla bize ulaşın.
3. İstanbul Ödeme Kuruluşu A.Ş. olarak hesabınıza tanımladığınız mail adresiniz ve cep telefonu numaranıza herhangi bir promosyon veya ürün bilgisi gönderilmemektedir. Hiçbir e-mail veya SMS’te sizden mail adresiniz, şifreniz, kart şifreniz, kartınızın arka yüzündeki CVV kodu bilgilerini istemeyiz. Lütfen bu gibi maillere ve SMS’lere itibar etmeyiniz.
4. Online İşlemler giriş parolanız minimum 8 karakterden oluşmalıdır. Şifreniz rakam, büyük ve küçük harf içermelidir. Online işlemlerde kullandığınız mail adresi ve parolanızı güvenliğiniz için kimseyle paylaşmayın.
5. Şifrenizi 5 kere yanlış girdiğiniz zaman hesabınız bloke edilir ve yeni şifre oluşturmanız gerekir. Şifre Bloke ekranına gelerek email adresinizi ve TC Kimlik Numaranızın son 4 hanesini girdikten sonra Mail adresinize gelen linkle şifrenizi yeniledikten sonra online işlemler hesabınız tekrar açılır.
6. Online işlemler sayfasında 5 dakika boyunca herhangi bir işlem yapmazsanız oturumunuz güvenliğiniz amacıyla sonlandırılacaktır.
7. İstanbul Ödeme Uygulamasında aynı anda sadece bir cihazda oturum açabilirsiniz. Aynı anda başka bir cihazda oturum açmak için diğer oturumları kapatmanız gerekmektedir.
8. Tek seferlik hizmet sözleşmemize buradan ulaşabilirsiniz.
İstanbul Ödeme Kuruluşu A.Ş. İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 803 43 74 0212 809 77 73 0212 809 77 72
Posta Adresi: Sultan Selim Mah. Hümeyra Sokak Nef09 B Blok No:7 D:168 Kağıthane/İSTANBUL
E-mail: info@istanbulodeme.com
Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumu İletişim Bilgileri Telefon : (212) 214 50 00 Posta Adresi : Büyükdere Cad. No:106 Şerbetçi İş Merkezi Esentepe Şişli/İSTANBUL